HAKKIMIZDA

 

 Giyilebilir ürünler üretmenin dışında arkasında mühendislik yatan hizmetler sunmayı amaçlayarak kurulan GYMLEGEND, yine bir mühendislik firması olan endüstriyel inşaat sektöründe faaliyet gösteren Rooftech Endüstriyel’in tekstil sektöründeki hazır giyim üretimi yapan tescilli konfeksiyon markası Seamtech tarafından üretilmektedir.


Seamtech 2015 yılından beri İstanbul Büyükçekmece’deki toplam 1850 m2 kapalı alan üzerine kurulu üretim tesisinde tüm imalat aşamalarının iç bünyede yapıldığı (kesim, dikim, kalite-kontrol, ütü-paket) ve çeşitli üretim (imalat) programları ile elektronik ortamda takip edildiği, örme hazır giyim ihracatında bir çok dünya markasına aylık 50.000 adet ürün kapasitesi ile hizmet vermektedir. Artık GYMLEGEND markası ile de yurt içinde perakende satış yapmaktadır.

Çeşitli Sosyal sorumluluk projelerinde de yer alan GYMLEGEND kısa zamanda huzurlu iş gücü sağlayabilmiş, Seamtech olarak 2018 yılında Smeta 6.0 sorumluluklarını başarılı bir şekilde yerine getirerek SEDEX üyesi olmaya hak kazanmıştır. Bununla beraber ISO14001-2004 çevre yönetimi sertifikası ile doğaya saygılı ve geri dönüştürülebilir üretim yapmayı ilke haline getirmiş, ISO 9001-2008 Kalite yönetim sertifikası ile sürdürülebilir kaliteli hizmetini, ISO 18001- 2017 İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikasıyla da çalışanlarının güvenliğini en iyi koşullarda sağlayacağını tescillemiştir.

Saygılarımızla…


VİZYON

Tüm dünya markalarına, istenilen kalitede istenilen sürede ve fiyatta arkasında mühendislik yatan üretim yapabilmek ve aynı zamanda kalitesini kanıtlayabilmiş dünya markaları meydana getirebilmek.


 MİSYON

Doğaya saygılı bir şekilde, huzurlu iş gücü ve sürdürülebilir kaynaklar ile üretime devam ediyor ve detayların önemini, hayatımıza yön verme gücünü biliyoruz. İşimiz, tüm detayların önceden tasarlandığı tek bir dikişin bile ne derece estetik ya da fonksiyonel olduğunu düşünmek, geliştirmek ve üretmektir.


KALİTE POLİTİKAMIZ

Konfeksiyon hazır giyim ürünlerinde birçok dünya markasına hizmet ve ürün üreten Seamtech®; detayların fark yarattığına olan inancı ile memnuniyetiniz için çalışmaktadır.